Milí priatelia života od počatia,

jesenná kampaň 40 dní za život je za nami. My v organizačnom tíme tomu ešte stále nemôžeme uveriť :)

Tohtoročná kampaň prebiehala od 28. septembra do 6. novembra dokopy v 24 krajinách; po prvýkrát sa zároveň podarilo zapojiť všetkých 50 štátov v USA. Na celom svete sa za tento čas podarilo vďaka modlitbám dobrovoľníkov zachrániť pred interrupciou 658 bábätiek.

Historicky najväčšia medzinárodná pro-life mobilizácia však stále prináša svoje ovocie v podobe zmenených životov ľudí ako sme my - a dúfame, že aj Vy.

Aspoň takýmto virtuálnym spôsobom Vám preto chceme zo srdca poďakovať za Vašu účasť na kampani - a to akýmkoľvek spôsobom. Vaše modlitby, financie, čas i prítomnosť si veľmi ceníme nielen my, ale aj náš Pán, ktorý Vám všetku Vašu 40-dňovú námahu v prospech našich najmenších iste vrchovato odmení.

ĎAKUJEME! Organizačný tím 40 dní za život

PS: Nelúčime sa však nadlho. Ďalšia kampaň nás totiž čaká na jar 2017. Ostaňte s nami preto aj naďalej a nezabudnite povedať o 40 dňoch za život aj Vašej rodine, priateľom a známym. Pomôžete tak rozšíriť kultúru života do všetkých kútov našej krajiny!

image_101

Odber noviniek

Pripojte sa k našej iniciatíve! Prihláste sa na odber noviniek, modlitieb a zamyslení a pomôžte meniť atmosféru v našej krajine.

V zmysle Zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov vyplnením registračného formulára súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov za účelom zasielania noviniek a aktualít kampane 40 dní za život.